Před samotným začátkem

Vyslechnu Vás, poradím se správným nastavením prodejní ceny a domluvíme se na jasných podmínkách. Najdeme shodu mezi všemi aspekty a pustíme se do toho.

VYSLECHNUTÍ

Probereme všechny okolnosti, které jsou s obchodem spojené. Již na začátku je třeba např. správně načasovat předání nemovitosti. Zajímat mě bude spousta technických věcí. I třeba to, proč nemovitost prodáváte či pronajímáte. Čím více informací od Vás dostanu, tím lépe dokáží nemovitost představit potenciálním zájemcům. Samotný obchod zvládneme jako partneři.

NASTAVENÍ SPRÁVNÉ TRŽNÍ CENY

Jeden ze stěžejních bodů celého obchodu. Správnému určení prodejní ceny častokrát prodávající, ale ani makléři, nevěnují dostatek času a pozornosti. Přitom je velmi důležité už na začátku cenu „nepřestřelit“, ale ani nepodhodnotit. Pracuji s několika zdroji, s několika cenovými mapami. V neposlední řadě také se zkušenostmi.

DOMLUVENÍ JASNÝCH PODMÍNEK

Hned na začátku si jasně řekneme podmínky a požadavky Vaše, i mé. Určíme tržní cenu, domluvíme se na provizi, délce spolupráce a vysvětlím Vám, jak bude vše probíhat a projdeme všechny Vaše dotazy či nejasnosti. Co dále? Pak už nezbývá než se pustit do další práce.