Můj tým

Do realit jsem přišel jako úplný nováček, byl podzim roku 2014. Zastupoval jsem velkou realitní značku, postupem času jsem dostal na starost přijímání nových makléřů do tří poboček v severních Čechách. Po více jak čtyřech letech makléřiny a zastupování velké firmy přišel čas se posunout dále a rozhodl jsem se osamostatnit. V 2019 jsem se tak stal samostatným makléřem lpícím na kvalitním servisu s osobním přístupem. Klienti často o mně říkají, že jsem přátelský, ale profesionální, zodpovědný a mohou mi s klidem dát svou důvěru. Každou zakázku vnímám individuálně. Každý případ je jiný, každý klient potřebuje něco jiného. Uvědomuji si hodnotu, kterou bez pochyby prodej nemovitosti je! Mimo práci rád cestuji, sportuji a trávím čas se svou partnerkou. Máme rádi dobré víno, hory a pohodu .

Bára

Barbora Luptáčiková je má asistentka. Jejími úkoly je péče o administrativu, chod kanceláře a organizaci obchodu. Zodpovídá za to, abychom měli ve věcech pořádek a řád. Na Báru se mohu spolehnout a budete se moci i vy. Při komunikaci s ní ucítíte zájem a příjemný přístup. Toho si cením a jsem za ní rád.

Kamila

Kamila Tlustá je specialista na interiéry. V rámci našeho týmu se stará o zpracování precizních půdorysů každé nemovitosti. Změří a zakreslí každou místnost, každé okno, každý roh či kout. Vyhotoví praktický technický výkres, který nám dá jasnou představu o výměrách a dispozicích nemovitosti. Díky ní můžeme potenciálním zájemcům dát přesné rozměry jejich nového bydlení.

Kurt

Ing. Kurt Postupka. Spolupracujeme spolu již několik let a služeb pana inženýra využívám v rámci energetických a technických konzultací, zpracování energetických průkazů nemovitostí nebo technických inspekci. V rámci své praxe dokáže klientům zhodnotit stav nemovitosti, případné opravy a investici a současně poradit s energetickými úsporami pro šetrnější provoz.

Patrik

Patrik Holub funguje v mém týmu na pozici fotografa nemovitostí. Baví ho focení a ke své práci přistupuje s úsměvem a pohodou. Jeho služeb využívám u každé zakázky a zakládám si na tom, že nejlepších fotografií dosáhneme jen prostřednictvím profesionála.

Ronnie

Ronnie Kerchner je můj dvorní kameraman. Natáčí skvělé video prohlídky a spoty, který při prodeji využíváme. Video vládne internetem! U každého prodeje jeho služeb využívám a jsem za to vděčný. Výsledky máme velmi dobré a díky profesionálnímu videu dokážeme zaujmout více diváku, přivést více zájemců a vaší nemovitost lépe prodat. Mimo nemovitostí se úspěšně a s vervou věnuje focení a natáčení aut věhlasných značek jako jsou Mercedes-Benz, BMW, Porsche, ale i Bugatti či Ferrari pro různé firmy.

Mgr. Vojtěch Lutišan

Mgr. Vojtěch Lutišan. Alfou a omegou bezpečného a správně právně odvedeného prodeje nemovitosti je advokát. Proto spolupracuji s magistrem Lutišanem. Odborníkem a ostříleným advokátem v realitní branži. Žádnou transakci neprovádím bez jeho služeb. Díky tomu je každý případ v bezpečí. Jeho kancelář v Litoměřicích využíváme v pomyslném „finiši“ k podpisu kupních smluv a smluv o úschově peněžních prostředků.

Libor

Libor Sais. Skvělý chlap, táta od rodiny a výjimečný finanční poradce. Nad hypotékou a financemi nepřemýšlí jen v rámci úrokové sazby, jako 99% poradců, ale přemýšlí nad věcmi tak, abyste byli, jako klienti banky, spokojení a správně zabezpečeni. Nehoní se jen za čísly, ale hlavně za osobními potřebami klientů a z toho plynoucími pocity klidu a radosti z nového bydlení.

Erik

Ing. Erik Hajrapetjan je můj kolega realiťák. Má na starost určité nemovitosti, zejména výstavbu, rekonstrukce a vybavení nábytkem či kuchyněmi na míru. Pomůže vám tedy s návrhem vašeho nového domova, ať už jde o kuchyni nebo nábytek. Je to člověk se smyslem pro detail a zodpovědnost.

Adéla

Adéla je můj životní parťák a opora ve všem, co dělám. Díky její důvěře mohu dělat svou práci naplno, s radostí a smyslem. Jak se říká – za každým úspěšným mužem stojí skvělá žena. Nemá sice na starost nic v rámci realit, ale má na starost mě. A to není jednoduché. 😊 Proto má i zde své místo!