Král a makléři

Koncept Král a makléři. To je značka naší realitní kanceláře založená v roce 2023. Manažerem celého konceptu je David Král, realitní makléř působící na trhu od roku 2014, který prošel velkou realitní sítí, později se osamostatnil a po více jak 4 letech provozu vlastní značky se rozhodl rozšířit svůj tým a na trh dodat kvalitní realitní makléře, kteří si budou vážit svého klienta.

Pokud uvažujete nad vlastním podnikání v realitách, zároveň na to nechcete být ale sami, může být značka „Král a makléři“ pro vás tou správnou volbou. Jsme efektivní a přátelský kolektiv s tahem na branku, moderní technologie považujeme jako standard naší práce a zakládáme si na individuálním a precizním přístupu ke klientovi. Nabídneme vám nejen zázemí se vším, co k práci potřebujete, ale hlavně – dostanete od Davida individuální koučing a mentoring založený na praxi. David není teoretik, ale praktik. Vše, co našim lidem předáváme, je podložené výsledky a tvrdou prací. David se vám nebude věnovat jen v začátku, ale po celou dobu vašeho „realitního života“ a bude vás neustále posouvat dále. Jsme zatím malý kolektiv, ale cíle a vize máme velké. Pojďte i vy s námi budovat lepší realitní služby!

Jste-li klient uvažující nad spoluprací s realitní kanceláří, jste tu správně. Náš profesionální tým se o vás postará od A až po Z. S královským servisem a grácií vás provedeme prodejem nebo pronájmem vaší nemovitosti. Vyberte si svého makléře nebo se nám ozvěte přes kontaktní formulář a my se vám již ozveme sami. Budeme se těšit!

Realitní makléř

Michal Beran

Michal je sympaťák každým coulem. Možná ho někdy potkáte se svým parťákem Cocem, což je čistě náhodou oblíbené psí plemeno královské rodiny z Velké Británie. Ale to hlavní, proč se k nám přidal, není královský pes. Ale je to jeho přístup k zákazníkům a práci jako takové. Michal se rozhodl jít v našich šlépějích a dodávat lidem profesionální, ale zároveň lidský, přístup a nadstandardní servis. Společně s Michalem projdete prodejem nebo pronájmem raz dva bez starostí a nevědomostí. Pokud chcete využít jeho služeb, zavolejte nebo napište nám, rád si udělá čas i na Vás!

Realitní makléřka

Barbora Luptáčiková

Bára je naše makléřka a asistentka v jednom. Její specializací jsou pronájmy bytů. Bára je člověk s osobním přístupem ke každému majiteli bytu, ale i nájemníkovi. Hledá cesty ke spokojenému vztahu obou stran a někdy nám přijde, že by se pro klienta i rozkrájela. Pokud chcete, abyste v bytě měli solidního nájemce, je Bára tou správnou kontaktní osobou. Ozvěte se nám a ráda si čas najde i na vás.

Uvažujete i vy nad kariérou v realitách?

Zavolejte mi a třeba budeme kolegové