Král a makléři

Koncept Král a makléři. To je značka naší realitní kanceláře založená v roce 2023. Manažerem celého konceptu je David Král, realitní makléř působící na trhu od roku 2014, který prošel velkou realitní sítí, později se osamostatnil a po více jak 4 letech provozu vlastní značky se rozhodl rozšířit svůj tým a na trh dodat kvalitní realitní makléře, kteří si budou vážit svého klienta.

Pokud uvažujete nad vlastním podnikání v realitách, zároveň na to nechcete být ale sami, může být značka „Král a makléři“ pro vás tou správnou volbou. Jsme efektivní a přátelský kolektiv s tahem na branku, moderní technologie považujeme jako standard naší práce a zakládáme si na individuálním a precizním přístupu ke klientovi. Nabídneme vám nejen zázemí se vším, co k práci potřebujete, ale hlavně – dostanete od Davida individuální koučing a mentoring založený na praxi. David není teoretik, ale praktik. Vše, co našim lidem předáváme, je podložené výsledky a tvrdou prací. David se vám nebude věnovat jen v začátku, ale po celou dobu vašeho „realitního života“ a bude vás neustále posouvat dále. Jsme zatím malý kolektiv, ale cíle a vize máme velké. Pojďte i vy s námi budovat lepší realitní služby!

Jste-li klient uvažující nad spoluprací s realitní kanceláří, jste tu správně. Náš profesionální tým se o vás postará od A až po Z. S královským servisem a grácií vás provedeme prodejem nebo pronájmem vaší nemovitosti. Vyberte si svého makléře nebo se nám ozvěte přes kontaktní formulář a my se vám již ozveme sami. Budeme se těšit!

Uvažujete i vy nad kariérou v realitách?

Zavolejte mi a třeba budeme kolegové