Vzdušný a prostorný byt v Teplicích

Lokace

Jankovcova 1456/41, Teplice

Dispozice

Atypické 2+kk

Pozemky

/

Cena

4 450 000 CZK

K prodeji představujeme nadstandardní byt v ulici Jankovcova v Teplicích.

Bytová jednotka v osobním vlastnictví je atypické dispozice, avšak můžeme ji přirovnat k velkometrážnímu 2+kk s prostornou terasou, jídelním a pracovním koutem. Nachází se v 5. patře krásného cihlového domu a má užitnou výměru vč. terasy cca 120m2, bez terasy pak 93m2. Podlaží se nelekejte, z ulice U Schodů si dvě patra ušetříte. Za odměnu pak ale dostanete krásný výhled na Doubravku přes střechy okolních domů.

Samotný byt byl vybudován z původní půdy. Byly přiznány střešní trámy a byt je separátně oddělen od sousedů vlastním schodištěm vedoucím před hlavní vchod do bytu. Je vytápěn plynovým kotlem, který se stará i o zásobu teplé vody. V bytě najdete velký obývací prostor spojený s kuchyní s ostrůvkem, jídelním koutem a pracovnou. Vedlejší ložnice nabízí i jistý komfort v podobě infrasauny a nádherné terasy, na té najdete dostatek soukromí i prostoru (26m2), např. pro grillovačky s přáteli. Celému bytu dodávají nádhernou atmosféru nejen přiznané trámy, ale i dostatek oken a slušná světlá výška. Byt je skutečně synonymem vzdušné a prostorné nemovitosti!

Nový majitel musí počítat s určitým nákladem na renovaci podlahy v obytných částech a na výměnu terasových prken, oboje má bohužel to nejlepší za sebou.

Lokalita je prakticky u centra města a s tím jsou spojené další benefity. V pěší dostupnosti najdete veškerou vybavenost.

Pro více informací či sjednání termínu prohlídky mě, prosím, kdykoliv kontaktujte. Budu se těšit!

O nemovitosti:

Dispoziceatypické 2+kk
Podlaží6.NP
Výměra bytu120m2 vč. terasy
Inž. sítěvoda, kanalizace, elektřina, plyn
Konstrukce domucihla

Půdorys:

Pošlete mi zprávu