Rodinný dům ve vilové části Střekova

Vkusně a kvalitně zrekonstruovaný rodinný dům na ústeckém Střekově, v ul. Českých Bratří pod rozhlednou Sedlo.

Lokace

Českých Bratří 340/5, Ústí nad Labem, 40003

Dispozice

6+1

Pozemky

532

Cena

8 300 000 CZK

Rodinný dům z roku kolem 1920 nabízí celkem čtyři podlaží. V přízemí je denní část. Oddělená kuchyně, ze které je vstup do koupelny, a jeden velký prostor rozdělený na obývací pokoj a jídelnu. Odsud se dostanete také na velkou terasu. Současně je v přízemí i samostatná toaleta, zádveří a vstup do sklepa. Ten je členěn na jednu větší místnost a dvě menší. Byl sem umístěn plynový kotel, bojler a nyní i sušička. Je to skvělé místo pro uskladnění všech věcí, případně úpravami se nabízí vytvoření malé domácí posilovny nebo společenské místnosti. Z přízemí se také dostaneme do prvního patra. To je rozděleno na dva samostatné pokoje (12 a 16m2). Výhodou je podkroví, kde je dalších 20m2 na vytvoření třetího pokoje.

Před 10 lety prošel dům kompletní a velmi pečlivou rekonstrukcí. Nečeká vás žádná nutná oprava. Dům byl celý včetně střechy zateplen 100mm minerální vatou, má nové rozvody, nová okna či dveře a podlahy. Vytápěn je centrálním plynovým kotlem, který v zimě ohřívá i vodu, v létě je teplá voda zajištěna elektrickým bojlerem. Dům je také napojen na optický internet, zabezpečovací pult či IP kameru.
Současně byl kladen důraz i na zachování některých původních prvků jako prkenné podlahy či původní interiérové dveře. Nutno podotknout, že majitel si rekonstrukci dělal tzv. pro sebe, tedy s důrazem na kvalitu.

Pozemek kolem domu má výměru 441m2 a je to velmi prakticky a pohodově řešený prostor. Terasa, ohniště, garáž, dvě parkovací stání, zákoutí na kůlnu či sauna s ochlazovacím bazénkem. A abych nezapomněl – pořád je tu dost prostoru pro řádění dětí. Prostě skvěle rozložené metry čtvereční. V zimě můžete večery trávit v soukromé sauně, v létě pak u grillu. Pokud by vám prostor byl malý, doporučujeme návštěvu Sedla, střekovské rozhledny, kterou budete mít asi 5 min od domu.

Případná koupě domu je i zajímavou investicí. Poslední pár let je dům pronajímán přes platformy AirBnb, Booking či E-chalupy. Roční výnos před zdaněním se pohybuje kolem 400.000,- Kč.

Pakli-že chcete krásné bydlení bez investic, ve výborně dostupné lokalitě autem i busem, s dostatkem klidu a pohody, tohle by mohlo být to pravé! S financováním jsme připravení vám případně pomoci. Pro více informací a detaily oslovte makléře. Těším se na vás!

O nemovitosti:

Dispozice6+1
Užitná plocha157
Podlaží4
Vlastnictvíosobní
Inženýrské sítěkanalizace, voda, elektřina, plyn
Konstrukcecihla, zatepleno

Půdorys:

Pošlete mi zprávu