Rodinný dům ve vilové části Střekova

Lokace

Švabinského 463/47, Ústí n/L

Dispozice

4+1

Pozemky

635m2

Cena

4 950 000 CZK

Rodinný dům najdete v ulici Švabinského, ve vilové části Střekova.

Přízemí domu je ideální pro vytvoření hlavního obytného prostoru. Dominantou bude velký obývací pokoj s kuchyňským koutem. V přízemí je také toaleta, vstup do sklepa a samozřejmě schodiště do druhého podlaží. Přízemí má necelých 50m2.

V patře jsou poté tři samostatné neprůchozí ložnice a koupelna. A ještě také vstup na malou terasu situovanou na střechu verandy. Toto podlaží má dalších cca 50m2. Velký potenciál vidím v půdě. Ta je čistá a nabídne vám dalších téměř 50m2.

Celý dům je podsklepený, vedle domu ja na délku velice prostorná garáž a pod ní, se vstupem ze zahrady, prostorná kůlna nebo dílna – záleží na vaší fantazii. Inženýrské sítě jsou využité všechny, tedy elektřina, plyn, voda i kanalizace. Celková zastavěná plocha domu je 104m2. Zahrada má potom 531m2. V současné chvíli je dům vytápěn plynovým kotlem.

Dům bude potřebovat kompletní rekonstrukci vyjma střechy a nosných obvodových konstrukcí. Zbylé věci si již vytvoříte k obrazu svému!

Velkou výhodu vidím v lokalitě. Nesousedíte s žádným sídlištěm, kolem vás jsou jen vilky, rodinné domy a pak už také příroda. Přitom do centra města to máte pár minut autem!

Pro více informací a případný termín prohlídky mě kdykoliv kontaktujte. S financováním nákupu a rekonstrukce jsou připraveni pomoci naši finanční poradci v rámci realitního servisu zdarma. Těším se na vaší návštěvu!

O nemovitosti:

Dispozice4+1
Další stavbygaráž, kůlna, terasa, veranda
Inženýrské sítěvoda, elektřina, plyn, kanalizace
Užitná plocha233m2
Zahrada 531m2

Půdorys:

Pošlete mi zprávu