Rodinný dům v Jílovém

Lokace

Sněžnická 336, Jílové

Dispozice

4+1

Pozemky

729m2

Cena

4 995 000 CZK

Rodinný dům v obci Jílové na prodej!

3 podlaží, více než 200m2 užitné plochy, 523m2 zahrady, prostorná dílna, nádherné místo. To je rodinný dům v ulici Sněžnická v Jílovém, který právě prodávám.

Dům jako takový je řešený jako 4+1 a s dalšími místnostmi v přízemí, které je užívané jako sklepní části. Obytná část je nyní rozložena ve dvou patrech, v tom prvním je obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, špajzkou a koupelnou. V druhém patře jsou tři samostatné ložnice, šatna a taktéž koupelna. Navíc se jde odsud ještě na půdu, které také nabízí další skvělé možnosti! Nemovitost se dá využít jako vícegenerační bydlení.

Dům je napojen na elektřinu, plyn, vodu i kanalizaci. Vytápění je řešeno centrálním plynovým kotlem a v prvním patře jsou krbová kamna na tuhá paliva. V dnešní době jistě přijde vhod, že tuhle nemovitost můžete krásně využít i k podnikání – za domem je prostorná dílna a náklady na pronajímání takovýchto prostor si můžete s klidem odpustit. Využít půjde jako truhlárna, autodílna a k podobně prostorově náročnému podnikání.

Zahrada je tak akorát. Je tu pergola, místo na bazén i odpočinek. Údržba zahrady vám nezabere celý víkend a bude sloužit vám, ne vy jí.

Tato nemovitost bude skvělá pro velké rodiny, co chtějí skvělé místo a ideálně i prostor k podnikání či vlastní seberealizaci rukama. Můžete ji případně financovat i hypotékou, se kterou jsem připraven vám pomoci! Více informací a prohlídku si domluvíme přes email či telefonicky. Budu se moc těšit!

O nemovitosti:

Dispozice4+1
Plocha zahrady523m2
Plocha zastavěná163m2
Podlaží4
Inženýrské sítěvoda, kanalizace, elektřina, plyn
Stavvelmi dobrý

Půdorys:

Pošlete mi zprávu