Rodinný dům na Kočkově

Lokace

Slepá 2a, Ústí nad Labem

Dispozice

4+kk

Pozemky

868m2

Cena

6 200 000 CZK

Rodinný dům na Kočkově na prodej!

3 obytná podlaží, téměř 100m2 užitné plochy, 801m2 zahrady, nádherné místo. To je rodinný dům v ulici Slepá na Kočkově, který právě prodávám.
Zaujme vás svou polohou, tato lokalita není příliš bohatá na příležitosti k nákupu. Je to velmi vyhledávané místo pro svou perfektní dostupnost veškeré vybavenosti a zároveň nádherné přírody. A můžete se kochat hezkými výhledy na město.

Dům jako takový je řešený jako 4+kk. Můžete ho využít i jako 3+kk a nejnižší podlaží mít úplně oddělené a užívané jako samostatnou garsonku s vlastním vstupem a vlastní, nyní technickou, místností, která se dá předělat na sociální zařízení. Současně je zde je také kůlna a malá kotelna. O teplo se stará elektrický kotel a pokud byste ho chtěli něčím doplnit, tak kamny v suterénu, který umí dům vyhřát také. Voda je z vodovodního řadu, odpad je sveden do septiku. Celkově se dům rekonstruoval, za zmínku jistě stojí nová střešní krytina z roku 2020 či interiéry. Fasáda je zateplena polystyrenem a chybí už jen finální podoba, kterou si nový majitel odladí podle vlastních představ.

Zahrada je v horní části svažitá, ale už jsou vyhotoveny terasy. Na ně se vejde místo na grillovačku, bazén, trampolínu i kůlnu pro kutila. Ve spodní části skvěle navazuje na dům.

Tato nemovitost bude skvělá pro menší rodiny, co chtějí skvělé místo a dostatečně velkou zahradu. Můžete ji případně financovat i hypotékou, se kterou jsem připraven vám pomoci! Více informací a prohlídku si domluvíme přes email či telefonicky. Budu se moc těšit!

O nemovitosti:

Dispozice4+kk
Užitná plocha100m2
Podlaží 3
Vlastnictvíosobní
Inženýrské sítěelektřina, voda
Konstrukcecihla

Půdorys:

Pošlete mi zprávu