Nevybavený byt 1+1 na Skalce po rekonstrukci

Lokace

Peškova 536, Ústí n/L

Dispozice

1+1

Pozemky

/

Cena

850 000 CZK

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost získat klíče k vašemu novému domovu nebo dokonalé investici! Představujeme vám tento krásný byt 1+1 na ústecké Skalce, který vám nabídne nejen útulné a moderní bydlení, ale také ideální polohu pro aktivní životní styl a rychlý přístup k veškeré občanské vybavenosti.

Byt se nachází v družstevním vlastnictví a prošel nedávnou rekonstrukcí, díky které získal svěží a elegantní vzhled. Navíc je po rekonstrukci zatím neobývaný, což zaručuje, že se do svého nového domova nastěhujete bez jakýchkoliv starostí či nutnosti dalších úprav.

Jedna z největších předností tohoto bytu je jeho lokalita. Příroda začíná hned za domem, což vám umožní trávit volný čas procházkami, běháním nebo jinými venkovními aktivitami. Zároveň se nacházíte jen pár minut od veškeré občanské vybavenosti, jako jsou obchody, školy, lékaři či restaurace.

Tento byt je skvělou volbou nejen pro ty, kteří hledají pohodlné a moderní bydlení, ale také pro investory. Díky své atraktivní poloze a vysokému standardu bydlení je tento byt ideálním místem pro dlouhodobý pronájem nebo pro krátkodobé ubytování.

Více informací a termín prohlídky rád sdělí realitní makléř. Těšíme se!

O nemovitosti:

Dispozice1+1
Vlastnictvídružstevní
Podlaží4.NP
Inženýrské sítěvoda, kanalizace, elektřina, plyn
Stavpo rekonstrukci

Půdorys:

Pošlete mi zprávu