Nadstandardní rodinný dům v Doksech u Kladna

Lokace

Smrková 465, Doksy

Dispozice

5+kk

Pozemky

1.021m2

Cena

23 000 000 CZK

K prodeji představujeme nadstandardní rodinný dům v obci Doksy nedaleko Kladna.

Rodinný dům stojí na zastavěné ploše 313m2, v této ploše jsou obsažené stavby garáží a doplňkové stavby sloužící jako vlastní wellnes zázemí a ubytování pro hosty. Zahrada má 708m2. Výstavba započala v r. 2010. 

Přízemí rodinného se rozkládá na cca 117m2 a je odsud samozřejmě vstup do garáže pro dvě auta, ta má 40m2. Hlavní část tvoří spojený prostor jídelny, kuchyně a obývacího pokoje, ten má bezmála 72m2. Dominuje tu spousta oken, která celý prostor prosvítí. Samozřejmě je tu vstup do zadní části k velké pergole.

Hlavní ložnice má 40m2 a vlastní šatnu o 11,5m2. Zbylé dva pokoje mají shodně 22m2 a každý vlastní 6m2 šatnu. Celkově má 1. patro 143m2. Menší pokoje mají sdílený balkon. 

Doplňková stavba má užitnou plochu 216m2, v přízemí je velký prostor s vířivkou, barem, dále sauna, sociální zázemí a garáž pro dva vozy. V patře poté společenská místnost s billiardem a stolním fotbalem a velký pokoj pro hosty.

Velká část pozemku je zpevněná a je lemována okrasnou zahradou. Za domem je poté velká pergola s posezením. Dvě dvojgaráže dají prostor pro čtyři vozy, na pozemku zaparkujete další 2-3 auta nebo můžete využít parkovací stání před plotem pro 4 vozy.

Z technického hlediska se jedná o velmi dobře dimenzovanou stavbu. K vytápění a ohřevu slouží tepelné čerpadlo napojené na tři podzemní hloubkové vrty. Vytápěny jsou zejména podlahy. Nechybí výhřev zámkové dlažby před vjezdem do garáže či retenční nádrže na užitkovou vodu. Veškeré střechy mají jako střešní krytinu použitou břidlici, dům je postaven z Porothermových cihel a obklad je pálená cihla. Majitelé při výstavbě kladly důraz na použití přírodních materiálů. Nechybí samozřejmě kamerový a zabezpečovací systém, centrální sběr prádla či centrální vysavač.

Doksy leží asi 10min od Kladna či zhruba čtvrthodinu od Zličína. U domy samozřejmě nechybí krásná příroda, která je v pěší vzdálenosti. 

Pro více informací a domluvení termínu prohlídky mě kdykoliv kontaktujte. Budu se těšit!

O nemovitosti:

Dispozice5 + kk
Doplňkové stavbywellnes, 2x dvojgaráž, pokoj pro hosty
VýstavbaPorotherm, břidlicová krytina, obklad z pálených cihel
Technologietepelné čerpadlo, zabezpečovací a kamerový systém

Půdorys:

Pošlete mi zprávu