Mezonet na ústecké Klíši

Lokace

U Nemocnice 1763/1, Ústí nad Labem

Dispozice

4+kk

Pozemky

/

Cena

5 350 000 CZK

K prodeji velmi atypická bytová jednotka v ulici U Nemocnice na ústecké Klíši.

Krásný mezonetový byt najdeme v posledním, tedy čtvrtém, patře bez výtahu. Jeho dispozice je 4+kk + velká terasa, spíž a technická místnost. Zaměřená užitná plocha bytu je 135m2, což z něj dělá vskutku velkorysé bydlení. Spodní patro je prakticky čistě obytný denní prostor. Hlavní část má přes 30m2. Dominují tady přiznané trámy, krb, který doladí večerní idylku a vejde se sem i příjemný pracovní kout.

V kuchyni s ostrůvkem je prostor i na velkou lednici a jídelní stůl. Můžete odsud pozorovat ten nádherný prostor pod vámi, kde budou řádit třeba vaše děti s manželem.

V patře kromě kuchyně najdete také tři samostatné ložnice. Nejmenší má 10m2, prostřední 13m2 a největší 20m2. Dvě menší jsou propojené velkou terasou. Na ní si opravdu užijete. Grillovačka, čtení knížky, posezení s přáteli nebo prostě jen odpočinek. Jde toho tady dělat spousta. Nahoře najdete ještě koupelnu, špajzku a technickou místnost, ty mají vstup z haly za kuchyní.

Vytápění bytu je zajištěno plynovým kotlem (stejně tak ohřev vody) a krbem, můžete tak zdroje kombinovat a snižovat vaše náklady. Velkou výhodou je možnost převzít aktuálně čerpaný hypoteční úvěr s parádní úrokovou sazbou!

Okolí domu je prakticky centrem města. Přímo v přízemí domu najdete vyhlášenou kavárnu, v pěší vzdálenosti pak supermarkety, polikliniku, občanskou vybavenost i zábavu. Před domem jsou Městské sady plné zeleně a v létě i kultury.

Pokud hledáte výjimečné bydlení na skvělém místě, zavolejte mi a půjdeme se sem společně podívat. Budu se moc těšit!

O nemovitosti:

Dispozice4+kk
Výměra135m2
Podlaží5. a 6. NP
Konstrukcecihla
Inženýrské sítěvoda, elektřina, kanalizace, plyn

Půdorys:

Pošlete mi zprávu