Činžovní dům na Střekově

Lokace

Kojetická 18/22, Ústí nad Labem

Dispozice

7 x 2+1, 1 x 4+kk

Pozemky

289m2

Cena

k jednání

Činžovní dům s osmi byty na prodej. Najdete ho v ulici Kojetická na ústeckém Střekově.

V bytě je sedm bytů o dispozici 2+1 a jeden podkrovní mezonetový atypický byt o dispozici 4+kk. Standardizované byty mají výměry mezi 50 58m2, atypická jednotka pak přes 125m2. Každý byt má vlastní elektroměr a vodoměr, topení je centrální pro celý dům, zajišťuje ho prakticky nový moderní plynový kotel, který zajišťuje i ohřev vody pro celý dům.

Všechny byty, až na jeden, jsou po rekonstrukci a pravidelně udržovány. V současné chvíli jsou obsazeny všechny byty. Dlouhodobě jsou byty velice stabilní a k výměně nájemců dochází zřídkakdy. Majitelé i realitní kancelář si zakládají na stabilitě a bezproblémovém chodu, tudíž jsou vybíráni výhradně slušní nájemníci se stabilním zázemím.

Dům je napojen na obecní vodovodní řad a kanalizaci. Součástí prodeje je i zahrada ve vnitrobloku domu, kterou můžete nabídnout nájemníkům ke společnému užívání. V suterénu domu je jednak technická místnost, dále pak sklep a společná kolárna pro nájemníky k uskladnění vybavení. Vše je po rekonstrukci bez dalších investic. Před domem je dobré parkování.

V okolí domu jsou zastávky MHD, krásná příroda i základní vybavenost. Do centra Ústí se dostanete autem za 5min, MHD pak za 10min.

Aktuální výnos a další možnosti domu velmi rád proberu s vážným zájemcem. Máme k dispozici půdorysy veškerých bytů.
Neváhejte mě kdykoliv kontaktovat. Budu se těšit!

O nemovitosti:

Počet bytů7 x 2+1, 1 x 4+kk
Inženýrské sítěvoda, kanalizace, elektřina, plyn
Celkový stavvelmi dobrý, po rekonstrukci
Zastavěná plocha289m2
Počet podlaží5

Půdorys:

Pošlete mi zprávu