Rodinný dům v těsné blízkosti Mladé Boleslavi

!PRODÁNO! patrový zděný rodinný dům na pozemku s výměrou 89m2

Lokace

Bradlec u Mladé Boleslavi

Dispozice

2+kk a 3+kk

Pozemky

200 m2

Cena

9 500 000 Kč

O nemovitosti

Patrový zděný rodinný dům stojí na pozemku s výměrou 89m2. Je obklopen 714m2 udržované a krásné zahrady. Byl kolaudován v roce 2007 a jedná se o první prodej této nemovitosti. Dům je užíván v současné chvíli jako dvougenerační, v přízemí je 2+kk, v patře pak 3+kk, každý s vlastní koupelnou. Nicméně patro lze předělat a získat tak dům 6+kk.

Dominantou domu je spodní prostorný obývací pokoj s krbem propojený s kuchyňským koutem a jídelnou. Prostor dohromady tvoří ideální místo pro rodinné setkání a trávení společného času. Přesunout se můžete také na terasu nebo do letní kuchyně, která má zavedenou vodu i elektřinu a můžete ji plnohodnotně užívat.

Dům je vystavěn z porothermových cihel a zateplen polystyrenem. Vytápěn je centrálním plynovým kotlem s ohřevem vody. Napojen jen na veškeré inženýrské sítě. Z přední strany domu je ještě malá dílna, která má vlastní vstup. K dispozici je parkovací stání.

Bradlec leží 2km severně od Mladé Boleslavi. Do 5min jste autem u obchodního centra, do 10min poté v centru Boleslavi. K dispozici tak máte veškerou občanskou vybavenost. Cesta do Prahy trvá 30min.

Pro více informací či domluvení prohlídky kontaktujte realitního makléře. Pro zajištění financování na míru je pro vás připraven precizní finanční poradce. Těším se na společnou prohlídku.

Koukněte na videoprohlídku:

O nemovitosti:

Dispozice2+kk a 3+kk
Obytná plocha 130 m2
Podlaží2
VlastnictvíOsobní
Inženýrské sítěkanalizace, voda, elektřina, plyn
Konstrukcecihlová (porotherm), zatepleno

Půdorys:

Pošlete mi zprávu