Rodinný dům v Huntířově

Rodinný dům nedaleko Děčína

Lokace

Huntířov 156, okr. Děčín

Dispozice

atypické

Pozemky

669

Cena

1 750 000 CZK

Na prodej rodinný dům v obci Huntířov nedaleko Děčína.

Jedná se o samostatně stojící rodinný dům z 30. let minulého století. Jeho součástí je původní hospodářské stavení, garáž a pozemek přilehlý k domu. Samotný dům je podsklepený, má dvě obytná podlaží a nyní nevyužitou půdu. Každé nadzemní podlaží má více než 90m2. Z inženýrských sítí je napojen voda a elektřina. Odpady jsou řešeny septikem. Vytápění v současné chvíli není vyřešeno centrálně – přízemí vytápí malá kamna, patro není využívané a jsou zde jen elektrické přímotopy. Celkově dům bude potřebovat opravy a renovace, jistě vás ale potěší střecha, která péči potřebovat nebude. A navíc spousta prostoru, protože celkem budete mít k dispozici více než 300m2.

Celkově jsou k prodeji dva pozemky. Ten vedený, jako zastavěný, má 416m2, avšak zastavěny jsou zhruba 2/3. Druhý, vedený jako zahrada, má 253m2.

Dům je vázán věcným břemenem užívání do roku 2057. Je třeba tak počítat s tím, že v případě nastěhování nebudete v domě sami nebo nemovitost využít jako vhodné uložení vlastních zdrojů.

Obec Huntířov je od Děčína vzdálena jen 5km. V samotné obci jsou zastávky autobusu, motorest a malá prodejna potravin. Vše ostatní máte 5min autem na okraji okresního města.

Více informací a detaily proberu s vážnými zájemci telefonicky či emailem. Budu se těšit!

O nemovitosti:

Dispoziceatypické
Užitná plocha>300m2
Podlaží4
Vlastnictvíosobní
Inženýrské sítěvoda, elektřina
Konstrukcecihla

Půdorys:

Pošlete mi zprávu