Rodinný dům v Dubí

K prodeji rodinný dům v Sadové ulici

Lokace

Sadová 295/8, Dubí

Dispozice

6+kk

Pozemky

765m2

Cena

5 100 000 CZK

Velkorysý prostor uvnitř i na pozemku, výborná dostupnost velkých měst, dálnice, občanské vyžití a služby v místě i pár minut od domu. To je váš nový domov v Sadové ulici v Dubí.

Výstavba domu započala v roce 1999. Skvělým útočištěm bude pro velkou rodinu, protože na více než 200m2 a v dispozici 6+kk se poskládá opravdu velká rodina! V přízemí je denní část. Dominantou je velký obývací pokoj, který je příjemně spojen s kuchyňským koutem. Jestli něco potřebuje renovaci, tak je to právě kuchyně. Uděláte si ji k obrazu svému. Mimo tento prostor je v přízemí menší pokoj se vstupem na terasu. Představuji si zde útulnou pracovnu. Samozřejmostí je koupelna s toaletou a technická komora. 

Patro je pak čistě o obytných pokojích. Ty tu jsou celkem čtyři, jeden je spojený se šatnou. Krásná velká koupelna je samozřejmostí. A po skládacích schodech se dostanete ještě na půdu. Ideální místo na uskladnění harampádí. Abych nezapomněl – dům má samozřejmě garáž, a to s výrazně vysokým stropem!

Z technického hlediska – dům je cihlový. Napojen je na veškeré inženýrské sítě. Vytápí ho centrální plynový kotel a můžete si pořídit krb, který bude dominantou domu. Fasáda je zateplena polystyrenem. Převažují plovoucí podlahy a dlažba.

Nesmíme zapomenout na zahradu. Téměř 6 arů krásné rovinaté zahrady. Můžete začít realizovat své plány. Bazén, pergola, skleník….vše se sem bezpečně vejde. A pokud by vám byla malá, tak sednete do auta a vyrazíte za zábavou do okolí – Altenberg na lyžování a běžky je 20min, sportoviště v Teplicích 5 minut. Do lesů a krásné přírody je to fakt jen kousek. V Dubí si zahrajte fotbal, florbal nebo třeba můžete začít s thajských boxem ve zdejším úspěšném gymu. Za mě skvělé místo na žití! A oproti nákupu domu v Teplicích ušetříte několik miliónů korun.

Budu se těšit na váš kontakt, probereme detaily, které vás budou zajímat a domluvíme se na osobní prohlídce. A pokud řešíte financování – i s tím vám jsem připraven pomoci. 

O nemovitosti:

Dispozice6+kk
Užitná plocha206m2
Podlaží2
Vlastnictvíosobní
Inženýrské sítěvoda, kanalizace, elektřina, plyn
Konstrukcecihla

Půdorys:

Pošlete mi zprávu