Dům na krásném místě v Brné

Lokace

Slunečná 352, Ústí nad Labem

Dispozice

4+1

Pozemky

1.425 m2

Cena

10 470 000 CZK

Rodinný dům v Brné na prodej.

3 podlaží, více než 230m2 užitné plochy, 1267m2 zahrady, bazén, tři stání v garáži, nádherné místo. To je rodinný dům v ulici Slunečná v Brné, který právě prodávám.

Zaujme vás svou polohou, tato lokalita není příliš bohatá na příležitosti k nákupu. Je to velmi vyhledávané místo pro svou perfektní dostupnost města a zároveň nádherné přírody. A můžete se kochat krásnými výhledy vaňovskou stranu a údolí řeky Labe.

Dům byl vystavěn v r. 1989. Jako takový je řešený do dispozice 4 + 1. Přičteme-li místnosti v suterénu, které skvěle poslouží jako místnosti na vybavenost či třeba prádelnu, máme dům o velikosti 6+1. Pokud by vám to přišlo málo, tak je tu ještě půda. Dispozice je velmi prakticky rozložena – přízemí je víceméně denní část. Je tu obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou. V patře jsou tři ložnice, všechny neprůchozí. Vchod do pokojů je z velké galerie, která dělá celý dům krásně vzdušný a otevřený.

O teplo se stará kotel na tuhá paliva a pokud byste ho chtěli něčím doplnit, tak kamny v přízemí. Voda je z vodovodního řadu, odpad je sveden do septiku. Krásná a udržovaná zahrada je v horní části ještě doplněna o malou stavbu, která poslouží jako kůlna či dílna nebo to bude i pěkná zašívárna. Jinak jí dominuje bazén s pergolou. Prakticky z každého místa na zahradě budete mít fantastické výhledy a soukromí. Vaše auta zaparkujete buď v garáži v suterénu nebo před domem, kde je dvojgaráž.

Tato nemovitost bude skvělá pro rodiny, co chtějí skvělé místo, velký dům a zahradu. Můžete ji případně financovat i hypotékou, se kterou jsem připraven vám pomoci!
Více informací a prohlídku si domluvíme přes email či telefonicky. Budu se moc těšit!

O nemovitosti:

Dispozice4+1+suterén
Užitná plocha>230m2
Podlaží3
Vlastnictvíosobní
Inženýrské sítěvoda, elektřina, plyn
Konstrukcetvárnice+cihla, suterén železobeton

Půdorys:

Pošlete mi zprávu