Bydlení na Kamenické

Lokace

Kamenická ulice, Děčín

Dispozice

1+kk s terasou až 3+1 s balkonem

Pozemky

/

Cena

od 37.200,- Kč/m2

Vítám vás v Děčíně! V okresním městě, které má téměr 50tis obyvatel, veškerou občanskou vybavenost a nádhernou přírodu Českého Švýcarska, co by kamenem dohodil. Nechci vám ale povídat o všech benefitech, které Děčín nabízí, jsme tu kvůli projektu Bydlení na Kamenické. Tak pojďme! 

Kompletně celý dům prošel náročnou rekonstrukcí. Ten je zděný a zateplený polystyrenem a má dva samostatné vchody. Disponuje vlastní plynovou kotelnu, sklepními kójemi a nyní se připravuje dokončení  parkovacích stání za domem, které poté nabídneme majitelům bytů k odkupu. Také dokončujeme výtahy a na prohlídce se s nimi již možná i svezete! Vzniklo tu 30 krásných bytů, které nyní hledají nové majitele. Vybírat můžete od 1kk s terasou až po velkometrážní 3+1 s božím výhledem!

Nejmenší byt má podlahovou plochu necelých 33m2, ale k tomu jsme přidali 20m2 terasy. Největší byt má potom přes 85m2 a 3m2 balkon. Všechny byty jsou ve stejném standardu, ten zahrnuje kvalitní vinylovou podlahu, moderní sanitu v koupelně – velkoformátové sprchové kouty či prostorné vany a přípojku na pračku. Dispozičně si můžete vybrat z 1+kk,  2+kk, 2+1, 3+kk či 3+1. Celkem je v každém vchodě 15 bytů. V bytech může být instalována kuchyňská linka, její  standard vidíte ve videu, případně můžete osadit vlastní kuchyň dle vašich představ a možností!

Co vnímám jako velký bonus bytu jsou velké a prostorné komory, které využijete ať už jako šatny nebo běžné špajzky. Rozhodně vám doporučuji prohlídku, kde načerpáte všechny pocity a dojmy na místě.

V současné chvíli je i velká část bytů pronajata, můžete tedy v případě investičního nákupu využít prakticky hotové investice, v případě vlastního bydlení jsou byty k nastěhování dle dohody.

Zmíníme také výhled dostavby Folknářské spojky, která změní tuto vytíženou ulici v klidnou část města. 

Projekt Bydlení na Kamenické je výjimečnou příležitostí ke koupi nadstandartního bytu. Ať už pro vaše vlastní bydlení nebo jako perfektní nájemní byt. Veškerou nabídku se dozvíte na webových stránkách a nebo mi zavolejte či napište a já se vám budu velice rád s grácií a profesionálním přístupem věnovat. Budu se na vás moc těšit tady, v Děčíně!

O nemovitosti:

Výstavbacihlová, zateplená, s vlastním parkováním
Počet bytů 1+kk2x
Počet bytů 2+kk4x
Počet bytů 2+1/3+kk8x
Počet bytů 3+116x
Vytápěnívlastní plynovou koutelnou
Podlaží4

Půdorys:

Pošlete mi zprávu