Předání nemovitosti

Postarám se o Vás i po tom, co nemovitost předáme novému majiteli či nájemci. Pryč se starostmi o přepisy energií či obavami z finančního úřadu.

 

Předání nemovitosti

 

Samozřejmostí je má plná součinnost a zajištění předání nemovitosti novému uživateli. Zpracuji předávací protokol, do kterého zaneseme data z měřidel. A vše ještě nafotíme.

 

 

Přepisy energií

 

Nemusíte se bát, že Vás čeká čekání na na “elektrárně, vodárně a plynárně”. Absolvuji to já. Na základě plných mocí od dodavatelů se postarám o přepisy na nového uživatele nemovitosti.

 

Daňové poradenství

 

Nejen pro kupující jsem k dispozici se svou účetní na pomoc s přiznáním k dani z nabytí nem. věcí, ale i pro prodávající či pronajímající stranu. V určitých případech se vás týká daň z příjmu, ale nemějte obavy, umíme si s tím poradit.

 

 

Budu s Vámi až do konce. A až vše dotáhneme do finále, můžeme to symbolicky oslavit sklenkou dobrého vína nebo třeba u večeře

 

Oslovil jsem vás?

Napište mi

Reality David Král

 

E-mail: reality@davidkral.cz

Tel.: +420 602 232 864

 

Masarykova 238/157, Ústí nad Labem

Česká 26/41, České Budějovice

IČ: 03480381

Odesílám formulář...

Došlo k chybě na serveru.

Zkuste to později, prosím.

Formulář byl odeslán.

Děkujeme za zájem.

Vyslechnutí

 

Probereme všechny okolnosti, které jsou s obchodem spojené. Již na začátku je třeba např. správně načasovat předání nemovitosti. Zajímat mě bude spousta technických věcí. I třeba to, proč nemovitost prodáváte či pronajímáte. Čím více informací od Vás dostanu, tím lépe dokáži nemovitost představit potenciálním zájemcům. Samotný obchod zvládneme jako partneři.

 

Nastavení správné tržní ceny

 

Jeden ze stěžejních bodů celého obchodu. Správnému určení prodejní ceny častokrát prodávající, ale ani makléři, nevěnují dostatek času a pozornosti. Přitom je velmi důležité už na začátku cenu „nepřestřelit“, ale ani nemovitost nepodhodnotit. Pracuji s několika zdroji, s několika cenovými mapami. V neposlední řadě také se svými zkušenostmi a citem.

 

Domluvení jasných podmínek

 

Hned na začátku si jasně řekneme podmínky a požadavky. Vaše, i mé. Určíme tržní cenu, domluvíme se na provizi, délce spolupráce a vysvětlím Vám, jak bude vše probíhat a projdeme všechny Vaše dotazy či nejasnosti. Co dále? Pak už nezbývá nic jiného, než se pustit do další práce.