Před samotným začátkem

Vyslechnu Vás, poradím se správným nastavením prodejní ceny a domluvíme se na jasných podmínkách. Najdeme shodu mezi všemi aspekty a pustíme se do toho.

 

Vyslechnutí

 

Probereme všechny okolnosti, které jsou s obchodem spojené. Již na začátku je třeba např. správně načasovat předání nemovitosti. Zajímat mě bude spousta technických věcí. I třeba to, proč nemovitost prodáváte či pronajímáte. Čím více informací od Vás dostanu, tím lépe dokáží nemovitost představit potenciálním zájemcům. Samotný obchod zvládneme jako partneři.

 

Nastavení správné tržní ceny

 

Jeden ze stěžejních bodů celého obchodu. Správnému určení prodejní ceny častokrát prodávající, ale ani makléři, nevěnují dostatek času a pozornosti. Přitom je velmi důležité už na začátku cenu „nepřestřelit“, ale ani nepodhodnotit. Pracuji s několika zdroji, s několika cenovými mapami. V neposlední řadě také se zkušenostmi.

 

Domluvení jasných podmínek

 

Hned na začátku si jasně řekneme podmínky a požadavky Vaše, i mé. Určíme tržní cenu, domluvíme se na provizi, délce spolupráce a vysvětlím Vám, jak bude vše probíhat a projdeme všechny Vaše dotazy či nejasnosti. Co dále? Pak už nezbývá než se pustit do další práce.

 

Oslovil jsem vás?

Napište mi

Reality David Král

 

E-mail: reality@davidkral.cz

Tel.: +420 602 232 864

 

Masarykova 238/157, Ústí nad Labem

Česká 26/41, České Budějovice

IČ: 03480381

Odesílám formulář...

Došlo k chybě na serveru.

Zkuste to později, prosím.

Formulář byl odeslán.

Děkujeme za zájem.

Vyslechnutí

 

Probereme všechny okolnosti, které jsou s obchodem spojené. Již na začátku je třeba např. správně načasovat předání nemovitosti. Zajímat mě bude spousta technických věcí. I třeba to, proč nemovitost prodáváte či pronajímáte. Čím více informací od Vás dostanu, tím lépe dokáži nemovitost představit potenciálním zájemcům. Samotný obchod zvládneme jako partneři.

 

Nastavení správné tržní ceny

 

Jeden ze stěžejních bodů celého obchodu. Správnému určení prodejní ceny častokrát prodávající, ale ani makléři, nevěnují dostatek času a pozornosti. Přitom je velmi důležité už na začátku cenu „nepřestřelit“, ale ani nemovitost nepodhodnotit. Pracuji s několika zdroji, s několika cenovými mapami. V neposlední řadě také se svými zkušenostmi a citem.

 

Domluvení jasných podmínek

 

Hned na začátku si jasně řekneme podmínky a požadavky. Vaše, i mé. Určíme tržní cenu, domluvíme se na provizi, délce spolupráce a vysvětlím Vám, jak bude vše probíhat a projdeme všechny Vaše dotazy či nejasnosti. Co dále? Pak už nezbývá nic jiného, než se pustit do další práce.